XI TYDZIEŃ ZWYKŁY
OD 13 DO 19 CZERWCA 2021

NIEDZIELA GODZINA  
8.00 + Krystyna, Aleksander, Jadwiga Czarneccy, Zofia Łucka
9.15 + Barbara Kaczorek (13 greg.)
10.00 kaplica – w intencji Panu Bogu wiadomej, oddanej na ręce Maryi Niepokalanej jako ofiara do dyspozycji i wypełnienia zgodnie z Jego wolą
11.00 + Edyta Jaros (10 r. śm.)
12.00 kaplica – intencja dziękczynno-błagalna, w podziękowaniu Bogu za łaski i dar życia Miłoszka w 4 urodziny, Mateuszka w 9 urodziny i Michałka w 7 urodziny, z prośbą by Trójca Święta i Maryja była zawsze w ich życiu
– za Monikę i Dominika w 9 rocznicę ślubu
12.30 + Roman Zbytniewski (26 greg.)
15.00 w intencji osób niepełnosprawnych
18.00 – w intencjach polecanych przez Koła Żywego Różańca naszej parafii i za członków tych kół
PONIEDZIAŁEK  
7.00 + Barbara Kaczorek (14 greg.)
7.00 + Jan Zadrożny (m-c od pogrz.)
18.00 – w intencji Ninki w 4 rocznicę urodzin oraz jej rodziców z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i łaski Ducha Świętego
18.00 – o boże błogosławieństwo w rocznicę chrztu Marii
18.00 + Roman Zbytniewski (27 greg.)
WTOREK  
7.00 – o zdrowie duszy i ciała Stanisława, Mirosława, Krystyny i Mariana
7.00 + Józefa
18.00 – w intencji Krzysztofa o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie w rocznicę urodzin
18.00 + Barbara Kaczorek (15 greg.)
18.00 + Roman Zbytniewski (28 greg.)
ŚRODA    
  7.00 – o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla s. Jolanty
7.00 + Roman Zbytniewski (29 greg.)
18.00 + Barbara Kaczorek (6 m-c od śm.)
18.00 + Adam Kowalczyk
18.00 + Barbara Kaczorek (16 greg.)
CZWARTEK    
  7.00 – o zdrowie duszy i ciała dla Marka, Jadwigi, Jolanty i Małgorzaty
7.00 + Tadeusz
18.00 + Stefan Sapiejewski (28 r. śm.)
18.00 + Barbara Kaczorek (17 greg.)
18.00 + Roman Zbytniewski (30 greg.)
PIĄTEK  
  7.00 – o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i pokój serca dla Ewy
7.00 + Stanisław Ormiański (1 r. śm.) oraz Zbigniew Kwaśniewski
18.00 + Jadwiga i Paweł Siudak
18.00 + Barbara Kaczorek (18 greg.)
SOBOTA  
7.00 + ks. Piotr Urbanowski
7.00 + Zdzisław Stacewicz (30 dzień od pogrz.)
9.00 Pierwsza Komunia Święta
11.30 Pierwsza Komunia Święta
14.00 Pierwsza Komunia Święta
18.00 + Barbara Kaczorek (19 greg.)
18.00 + ks. Piotr Urbanowski
Warszawa, ul. Mehoffera 4
(22) 614 86 23